Biuro projektu: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Minikowo 1, 89-122 Minikowo (pok. 27, 30, 33)

Zespół zarządzający:

Aleksandra Bielińska (tel. 52 386 72 13, e-mail: aleksandra.bielinska@kpodr.pl)

Milena Hoffa (tel. 52 386 72 41, e-mail: milena.hoffa@kpodr.pl)

Aleksandra Hapka (tel. 52 386 72 44, e-mail: aleksandra.hapka@kpodr.pl)

Wioleta Szynalska (tel. 52 386 72 39, e-mail: wioleta.szynalska@kpodr.pl)

 

Doradcy ds. gospodarstw opiekuńczych:

Powiat

Doradca

Telefon

E-mail

świecki

Halina Dąbrowska

723 330 695

halina.dabrowska@kpodr.pl

wąbrzeski

Elżbieta Lubomska

723 692 547

elzbieta.lubomska@kpodr.pl

żniński

Gabriela Feliksiak

723 331 006

gabriela.feliksiak@kpodr.pl

włocławski lipnowski

Magdalena Włodarska-Kasiuk

723 331 405

magdalena.wlodarska-kasiuk@kpodr.pl

sępoleński tucholski

Anna Kulesza

663 731 873

anna.kulesza@kpodr.pl

brodnicki

Marta Koniecka

723 330 654

marta.koniecka@kpodr.pl

brodnicki rypiński

Agnieszka Bełcik

723 692 529

agnieszka.belcik@kpodr.pl

golubsko-dobrzyński

Małgorzata Kawula

723 692 553

malgorzata.kawula@kpodr.pl