Gospodarstwa opiekuńcze to gospodarstwa rolne oferujące opiekę nad osobami, które z różnych przyczyn potrzebują wsparcia w codziennym życiu.

Kolejne przedłużenie zawieszenia gospodarstw

Kolejny raz przedłużamy zawieszenie funkcjonowania gospodarstw opiekuńczych. Poinformujemy o wznowieniu ich działania.

Czytaj więcej
Przedłużenie zawieszenia gospodarstw – do 30.04.2020 r.

W związku z przedłużeniem obowiązywania nowych zasad bezpieczeństwa przedłużamy zawieszenie gospodarstw opiekuńczych do końca kwietnia.

Czytaj więcej
Zawieszenie gospodarstw do 10.04.2020 r.

W związku z wprowadzonymi na terenie kraju zasadami bezpieczeństwa została zawieszona działalność wszystkich gospodarstw opiekuńczych do 10.04.2020 r.

Czytaj więcej
Mikołajki w Jastrzębcu

Ponieważ każdy powód do spotkania się jest dobry, seniorzy gospodarstwa opiekuńczego w Jastrzębcu wraz z opiekunką Panią Moniką zaprosili do siebie seniorów z gospodarstwa opiekuńczego z Cekcyna.

(więcej…)
Czytaj więcej
Dodatkowy nabór gospodarstw i personelu

W ramach projektu "Opieka w zagrodzie..." szukamy jeszcze jednego gospodarstwa opiekuńczego, które będzie zapewniać opiekę dzienną dla seniorów z naszego województwa.

(więcej…)
Czytaj więcej
Seniorzy z gminy Gostycyn z rewizytą w Cekcynie

Seniorzy z gospodarstwa opiekuńczego w Cekcynie wraz z opiekunami na zaproszenie Domu Dziennego Pobytu Senior Wigor w Gostycynie

(więcej…)
Czytaj więcej
Senioriada w Jastrzębcu

Gospodarstwo Opiekuńcze w Jastrzębcu utworzone w ramach projektu „Opieka w zagrodzie – gospodarstwa opiekuńcze w woj. kujawsko-pomorskim” wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich 28 maja w Jastrzębcu zorganizowały Senioriadę – uroczystość poświęconą seniorom lokalnej społeczności.

(więcej…)
Czytaj więcej
Nabór podopiecznych

Rusza nabór podopiecznych do projektu "Opieka w zagrodzie - gospodarstwa opiekuńcze w woj. kujawsko-pomorskim".

(więcej…)
Czytaj więcej
Nabór gospodarstw i personelu
Szukasz zatrudnienia? Mieszkasz na wsi, masz gospodarstwo rolne? Jeśli chcesz prowadzić gospodarstwo opiekuńcze w ramach projektu "Opieka w zagrodzie - gospodarstwa opiekuńcze w woj. kujawsko-pomorskim" zgłoś się do nas. (więcej…)
Czytaj więcej